splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

SZLACHETNA PACZKA 2021 – UDAŁO SIĘ POMÓC KOLEJNY RAZ!!!

     W sobotę, 11.12.2021 Szlachetna paczka trafiła do wspaniałej starszej osoby, której pomagamy w tym roku, do pana Jana, którego wybraliśmy z listy osób potrzebujących wsparcia i pomocy.  Serce, na potrzeby Pana Jana otworzyło wiele osób.  W akcję włączyli się nie tylko uczniowie, rodzice jak i nauczyciele wraz z pracownikami obsługi naszej szkoły, ale również dzieci, ich rodzice oraz kadra pedagogiczna i niepedagogiczna Przedszkola Publicznego w Łosiowie. Po raz kolejny do akcji „Szlachetna paczka” włączyli się pracownicy Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim, na czele z Burmistrzem Lewina Brzeskiego Arturem Kotarą.          

      Szkolne Koło PCK i Samorząd Szkolny, poprzez przeprowadzoną sprzedaż upieczonych przez rodziców i uczniów ciast, ciasteczek oraz  przyrządzonych soków i innych przekąsek, zebrali środki finansowe, które zasiliło konto „ Szlachetnej paczki”.

Charytatywny kiermasz wsparła Rada Rodziców, aktywnie angażując się w jego przygotowanie. Akcja naszych wolontariuszy spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem..

Wszystkie wypieki były pyszne i szybko się rozeszły, za co należą się wielkie i gorące podziękowania wszystkim zaangażowanym  oraz tym, którzy okazali hojność, biorąc udział w zakupach. Organizatorzy zebrali łącznie 1140 zł.

      Ku naszej wielkiej radości zgromadziliśmy kwotę 2120 zł, którą z ogromną satysfakcją przekazaliśmy na zakup węgla oraz ciepłej odzieży i zimowych butów udało się zgromadzić Oprócz środków finansowych zgromadziliśmy wiele produktów spożywczych, chemii gospodarczej, kosmetyków i pościeli. Łączny koszt paczki to 4987, 49 zł. W tym roku zima będzie cieplejsza, o ten mały dla nas, a tak wielki – dla wybranej przez nas rodziny- gest.

      Pan Jan jest szczęśliwy i niezmiernie wdzięczny za dary, za radość i nadzieję, którą od nas otrzymał.

        Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dzięki Wam – Drodzy Darczyńcy, udało nam się, w tak trudnych dla nas wszystkich czasach wspomóc osobę w potrzebie. 

            Daliśmy dowód na to, że w niesieniu dobra, nadziei, wiary w drugiego człowieka, nie przeszkodzi nam nic!

                                                                                                  Katarzyna Świderska

Scan1111111

Scan33333333333333

Scan55555555555555555555

Skip to content