sekretariat@psplosiow.opole.pl 77 412 53 26

Plan lekcji

Klasa I

Wychowawca klasy: Teresa Gabruk

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 x 8 x 8 x 8 x 8 x 8
2 x 8 j. ang 8 x 8 x 8 x 8
3 x 8 x 8 z. kom 19 w-f x 8
4 rel 8 x 8 j. ang 8 x 8 rel. św
5 w-f w-f x 8
6
7
8

Klasa II

Wychowawca klasy: Małgorzata Skarbek- Kukiz

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 x 9 x 9 rel 9 x 9 x 9
2 x 9 x 9 x 9 x 9 j. ang 9
3 x 9 x 9 x 9 x 9 w – f
4 j. ang 9 w – f z. kom 19 x 9 x 8
5 rel 8 logopedia 8 szachy  8 w – f x 8
6 kor – kom 20 zdw  8
7
8

Klasa III

Wychowawca klasy: Elżbieta Mraczek

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1
2 logopedia 20 z.wyr  zdw-s.konf kor-kom s.konf
3 w-f w-f j. ang 8 x 8 x 9
4 z.kom 19 x 9 x 9 w-f x 9
5 x 9 x 9 x 9 j. ang 9 x 9
6 x 9 x 9 x 9 x 9 rel 9
7 x 9 rel 9 szachy  9 x 9 SKS (p. Barszcz)
8 koło szachowe
(p. Leszczynowicz) 18

Klasa IV

Wychowawca klasy: Beata Hargot

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 plastyka  14 j. polski 15 j. polski 18 religia   15 j. polski  17
2 j. polski 18 informatyka 19 zaj. z wych. św muzyka 18 przyroda 15
3 wych. fizyczne technika 16 j. angielski 17 wych. fizyczne religia 19 (lub św)
4 matematyka 16 przyroda 15 wych. fizyczne historia św j. angielski 17
5 j. angielski 17 matematyka 14 wych. fizyczne matematyka 15 zdw-mat. 19
6 wdż 15 zdw- j.ang 8 matematyka 15 j.polski 17
7 kor – kom 14 k.tur.18 zdw-j. pol.18 k. plast.14 SKS (p. Barszcz)
8 k. plast.14 koło szachowe
(p. Leszczynowicz )18

Klasa Va

Wychowawca klasy: Anna Nowacka

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 religia 17 matematyka 14 inf. 19 matematyka 14 j. polski 15
2 matematyka 15 muzyka św historia 14 religia 15 technika 16
3 j. polski 17 j. angielski 17 wych. fizyczne geografia 15 j. angielski 16
4 wych. fizyczne j. polski 18 j. angielski 16 wych. fizyczne historia 19
5 wych. fizyczne zaj. z wych. 19 j. polski 16 j.polski 16 matematyka 16
6 kor-kom(bibl) biologia 15 plastyka 14
7 k.tur18/ inf. 19 zdw-j.pol. 14 k. plast. 14 SKS (p. Barszcz)
8 k. plast. 14 koło szachowe
(p. Leszczynowicz ) 18

Klasa Vb

Wychowawca klasy: Aldona Idczak-Kulczycka

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 j. polski 18 j. angielski 17 historia 17 inf.19/ zdw-j.ang s.konf —-/inf. 19
2 religia 17 j. polski 17 religia 15 j. angielski 17 matematyka 14
3 matematyka 15 zaj. z wych. 19 wych. fizyczne wych. fizyczne j. polski 15
4 wych. fizyczne biologia 16 j. polski 17 j. polski 17 muzyka 18
5 historia 15 wych. fizyczne matematyka 18 plastyka 14 geografia 15
6 zdw-mat. s.konf technika 16 zdw-j.pol.19 matematyka 14 j. angielski 17
7 k.tur18/kor-kom17 k.plast.14 SKS (p. Barszcz)
8 k. plast.14 koło szachowe
(p. Leszczynowicz )18

Klasa VIa

Wychowawca klasy: Anna Jelenkowska

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 inf. 19/ —– j. polski 18 wdż św technika 16 j. polski 18
2 zaj. z wych. 19 matematyka 15 j. polski 18 wych. fizyczne wych. fizyczne
3 wych. fizyczne wych. fizyczne historia 16 plastyka 14 muzyka 17
4 j. polski 18 j. angielski 17 matematyka 15 j. polski 18 geografia 15
5 matematyka 14 biologia 16 j. angielski 17 matematyka 19 j. angielski 17
6 —-/inf. 19 religia 18 religia 18 historia 19 SKS /zdw- mat. 16
7 zdw- j.ang 18 k.tur 18/ kor- kom16 k. plast.14/ zdw-j.pol.18 SKS (p. Barszcz)
8 k. dzienn. 18 k. plast.14 koło szachowe
(p. Leszczynowicz )18

Klasa VIb

Wychowawca klasy: Iwona Kasztelan

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 wych. fizyczne inf. 19/ zdw-mat. św technika 15 wdż   św muzyka św
2 j. angielski 16 j. angielski 16 j. polski 17 wych. fizyczne j. polski 17
3 j. polski 18 j. polski 15 matematyka 15 historia 18 matematyka 14
4 matematyka 14 plastyka 14 wych. fizyczne matematyka 14 wych. fizyczne
5 zaj. z wych. 19 geografia 15 religia 19 j. polski 17 biologia 18
6 religia 14 —–/inf. 19 kor–kom 20 j. angielski 16 historia 18
7 k.tur18 k. pl.14/ zdw-j.ang16 SKS (p. Barszcz)
8 k. pl.14/ zdw-j.pol.17 koło szachowe
(p. Leszczynowicz )18

Klasa VII

Wychowawca klasy: Ludmiła Barszcz

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 matematyka 15 wych. fizyczne plastyka 14 historia 18 matematyka 14
2 historia 14 matematyka 14 wych. fizyczne j.ang 16 / inf 19 religia 19
3 religia 14 j. polski 18 chemia 14 matematyka 16 j. polski 18
4 geografia 15 zaj. z wych. 19 j. polski 18 inf 19 / j.ang 16 chemia 14
5 j. polski 18 muzyka 17 biologia 15 wych. fizyczne wych. fizyczne
6 j. niem17 / j.ang 16 fizyka 14 j.ang 16/ j. niem17 j. polski 18 geografia 15
7 j.ang 16/ j. niem 17 dor. zaw. 15 j. niem 17 / j.ang16 fizyka 15 historia 18
8 zdw- j.ang16 k. dz.18/ kor–kom16 zdw- mat. 15 k. his.16/zdw-j.pol.18 j.ang 16 / inf 19

Klasa VIII

Wychowawca klasy: Karina Dobrasiak

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
1 edb 16 —— /j. ang 16 j.ang 16/ zdw-j.pol.20 j. ang17 / kor–kom20 —— / j. ang 16
2 wych. fizyczne j.polski 18 inf 19 / j. ang 16 fizyka 14 j. polski 18
3 j.ang 16 / inf 19 matematyka 14 j. polski 18 religia 17 wych. fizyczne
4 historia 17 wych. fizyczne j. niemiecki 14 matematyka 15 matematyka 16
5 matematyka 16 religia 18 chemia 14 j. polski 18 chemia 14
6 j. polski 18 wos 17 wych. fizyczne biologia 15 j. niemiecki 14
7 geografia 15 fizyka 14 matematyka 15 historia 17 wos 18
8 zdw- chemia 14 k. dz.18 /zdw-mat.14 zdw-j.ang 16 zaj. z wych. 15zaj. z wych. 15 wdż 15

Rozkład lekcji i przerw międzylekcyjnych

1. LEKCJA 7:55 – 8:40
PRZERWA 8:40 – 8:50 10 minut
2. LEKCJA 8:50 – 9:35
PRZERWA 9:35 – 9:45 10 minut
3. LEKCJA 9:45 – 10:30
PRZERWA 10:30 – 10:40 10 minut
4. LEKCJA 10:40 – 11:25
PRZERWA 11:25 – 11:45 20 minut
5. LEKCJA 10:40 – 11:25
PRZERWA 11:45 – 12:30 15 minut
6. LEKCJA 12:45 – 13:30
PRZERWA 13:30 – 13:40 10 minut
7. LEKCJA 13:40 – 14:25
PRZERWA 14:25 – 14:35 10 minut
8. LEKCJA 14:35 – 15:20
Skip to content