splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

PSP Łosiów w konkursie 1000 powodów by czytać organizowanego przez Empik

Z radością chcę poinformować, ze nasza szkoła bierze udział w konkursie Empiku „1000 powodów by czytać” Tegoroczna edycja konkursu polega na zgłoszeniu pracy plastycznej wykonanej przez uczniów z naszej szkoły oraz na zebraniu jak największej ilości głosów w głosowaniu internetowym poprzez aplikację Mój Empik. Praca plastyczna  stworzona przez klasę 5a przedstawia wspólnie wybraną scenkę z książki  pt. „Lew, Czarownica i stara szafa” C.S. Lewisa. Praca przedstawia moment, w którym Łucja przekracza próg czarodziejskiej szafy. Dla dzieci była to scenka najbardziej interesująca, ponieważ otwiera drogę do wszystkich przygód bohaterów tej lektury. Jeden krok dziewczynki zdecydował o tym, że z ponurego świata wojny weszła w ekscytujący świat fantazji.


W konkursie „1000 powodów by czytać” nagrodą jest właśnie 1000 książek do szkolnej biblioteki. Konkurs sprawił, że pani bibliotekarka zaczęła fantazjować o wygranej, po to by podzielić się światem wspaniałych książek z dziećmi ze Szkoły w Łosiowie. Naszej Szkoły.
Serdecznie zapraszam rodziców, uczniów, dziadków, przyjaciół rodziny i wszystkich chętnych do głosowania na Naszą Pracę!!!! Glosowanie odbywać sie bedzie od 24 Pażdziernika do 28 Listopada poprzez aplikację mobilną Mój Empik. Głosować będzie można codziennie. Powodzenia !
Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie Zagłosuj na szkołę

Skip to content