OP@LSKIE DLA PODSTAWÓWEK – ZDALNE NAUCZANIE ZBLIŻA

       Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Łosiowie przystąpiła do projektu „ Op@lskie dla podstawówek – zdalne nauczanie zbliża”.

    W ramach w/w projektu nauczyciele otrzymali  wsparcie w postaci dwudniowego szkolenia, poprzez które podnieśli swoje kompetencje informatyczne do prowadzenia ciekawych i kreatywnych zajęć lekcyjnych oraz specjalistycznych.

Dodatkowo w ramach podniesienia umiejętności i kompetencji kluczowych nauczyciele skorzystają z kolejnych szkoleń w ramach następujących działań projektowych:

  1. Program Powszechnej Dwujęzyczności;
  2. Rozwijanie kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych;
  3. „ Eksperyment w Edukacji”;
  4. Rozwijanie kompetencji informatycznych.

           Ponadto szkoła otrzymała ogromne wsparcie do nauki języka angielskiego, informatyki i pozostałych przedmiotów edukacyjnych, podczas zdalnego nauczania w postaci: laptopów, toreb na laptopy, słuchawek, tabletów Samsung SM – T500,  Notebook Lenovo, Monitorów Interaktywnych Optoma IFPD, Klocków  Mindstarms – wynalazca robotów,  parawanu i pacynek Tom and Keri,  zestawów ćwiczeń do nauki języka angielskiego oraz materiały piśmiennicze.

 W zdalnym nauczaniu sprzęt ten był niewątpliwie ważnym elementem wsparcia procesu edukacji.

        Wsparcie, które otrzymaliśmy w ramach projektu wzbogaciło warsztat pracy nauczycieli oraz wzbogaciło szkołę w trakcyjne pomoce edukacyjne natomiast uczniowie otrzymali atrakcyjne zajęcia.

Skip to content