splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

Egzaminy gimnazjalne

Szanowni Państwo, Rodzice uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowie 

Uprzejmie informuję, że egzaminy gimnazjalne w naszej szkole obywają się zgodnie z przepisami i obowiązującymi procedurami.

Uczniowie zobowiązani są do przyjścia do szkoły w dniach egzaminów na godzinę ósmą – budynek po Gimnazjum przy ul. J. Słowackiego 7.

Egzaminy Ósmoklasisty w dniach 15-16-17 kwietnia 2019 r. również odbędą się zgodnie z przepisami i obowiązującymi procedurami. Uczniowie zobowiązani są do przyjścia do szkoły w tych dniach na godz. 800– budynek po Gimnazjum przy ul. J. Słowackiego 7.

Jednocześnie informuję, że oferta zajęć dla uczniów  przygotowana przez Miejsko-Gminny Dom Kultury, Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Świetlicę Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim jest aktualna do odwołania. Rodziców zainteresowanych prosimy o zgłaszanie uczestnictwa dzieci w zajęciach zgodnie z wcześniej podanymi zasadami.

O aktualnej sytuacji będziecie Państwo informowani na bieżąco za pośrednictwem szkolnej strony internetowej, dziennika elektronicznego oraz strony internetowej gminy.

Dziękuję Państwu za wsparcie i zrozumienie w tym trudnym czasie.  

Zastępca Dyrektora Szkoły
                                       Jadwiga Fornal

Skip to content