splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

„PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ”

W ramach tegorocznego, nietypowego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek nasza szkoła bierze udział w Konkursie na najciekawsze wydarzenie dla młodych czytelników, organizowane online.

          Zapraszam wszystkich chętnych uczniów  Publicznej Szkoły Podstawowej w Łosiowie do wzięcia udziału w naszej szkolnej akcji:

Pod hasłem „PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ”.

     To kontynuacja konkursu rozpoczętego serią lekcji bibliotecznych w naszej szkole, które odbyły się w klasach II-VI w marcu. Z powodu zawieszenia zajęć szkolnych przenosimy nasz konkurs w sferę on-line. Obecna sytuacja sprzyja spędzaniu czasu z lekturą, jestem pewna, że przeczytaliście ostatnio coś ciekawego.

        Wybierz jedną książkę, którą chętnie poleciłbyś rówieśnikom, rodzeństwu czy nawet rodzicom. Zbiór Waszych prac umożliwi nam stworzenie unikatowego, własnego katalogu najlepszych książek, pozwoli zorientować się co nasze dzieci lubią czytać najbardziej oraz prowadzić naszą bibliotekę tak, by uczniowie wyciągnęli z niej jak najwięcej korzyści.

Na e-maila dostaniecie instrukcje oraz formy konkursowe do wydruku w formacie PDF.

            Wypełnione, zeskanowane lub sfotografowane formy proszę przesłać drogą mailową do szkoły w Łosiowie do 20 maja, na adres splosiow@wodip.opole.pl ,temat- biblioteka.

            Za najciekawsze prace są oczywiście przewidziane nagrody rzeczowe.

     Oto przykłady kilku prac, które zdążyli uczniowie oddać przed zawieszeniem zajęć

Życzę miłej zabawy i pamiętaj, bądź dobrym kumplem

PODZIEL SIĘ KSIĄŻKĄ

Skip to content