NIEZWYKŁY GOŚĆ

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach.

I przybył ….. po długim oczekiwaniu dzieci doczekały się wizyty upragnionego Mikołaja, który wspólnie z dwoma reniferami odwiedzał klasy. Zanim dzieci otrzymały prezenty musiały szczerze odpowiedzieć na wiele pytań i obiecać, że będą grzeczne.

Uczniowie trzech klas nie spotkali się z Mikołajem w szkole, gdyż pojechali w tym dniu na wycieczkę do Opola do kina. Miejmy nadzieję, że „Niezwykły gość” nie zapomni o nich.

Na szkolnym korytarzu zabłysła światełkami pięknie ubrana choinka, a obok ustawiono szopkę betlejemską  z postaciami Świętej Rodziny, pasterzami , zwierzętami i innymi figurkami. W tej przepięknej scenerii wszyscy mogli poczuć już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.    

         Dziękujemy Mikołajowi, który pomimo długiej i męczącej podróży z Laponii chce nadal nieść uśmiech  i radość  z  podarunków, a z dzisiejszego spotkania warto zapamiętać, że najlepszym prezentem dla każdego są nasze dobre uczynki.

Dziękujemy również Samorządowi Uczniowskiemu, który wzorem ubiegłych lat zorganizował to spotkanie z Mikołajem.

Zatem do zobaczenia za rok, drogi Mikołaju !  Szczęśliwej drogi powrotnej !

Skip to content