KARNAWAŁ 2023

Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 27 stycznia w  pięknie udekorowanej sali pojawiły się niesamowite, pomysłowe i kolorowe postacie. Byli to uczniowie z klas I – III wraz z wychowawcami.

Dzieci w rytm porywającej muzyki tańczyły w parach, osobno lub całą grupą w kółku oraz uczestniczyły w różnych zabawach i konkursach. W czasie przerwy czekały w klasach  poczęstunki, czyli  różne pyszności przygotowane przez rodziców.

Na długiej przerwie dołączyli do zabawy uczniowie z klas starszych aby utworzyć wspaniały KARNAWAŁOWY POCIĄG. Wśród przebierańców  trudno było rozpoznać nauczycieli, którzy zaskoczyli pomysłowością.   Podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Dziękujemy uczniom i uczennicom z ósmych klas oraz Samorządowi Uczniowskiemu za pomoc w organizacji balu. Dziękujemy także  rodzicom i nauczycielom, a szczególnie pani Iwonce, która zdała egzamin na PRAWDZIWEGO WODZIREJA !

Kolejny bal karnawałowy już za rok.  !!!

Skip to content