splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

Dobry wieczór,

informuję, że w związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność wirusa COVID-19 u jednego z uczniów z klasy I oraz u jednego z uczniów klasy VIIA, po uzyskaniu zgody organu prowadzącego i opinii Sanepidu zawieszam zajęcia stacjonarne dla wyżej wymienionych klas oraz uczniów klasy VII B od 24 stycznia do 28 stycznia 2022 r. włącznie.

Zajęcia dla tych oddziałów odbywać się będą w formie nauczania zdalnego. Uczniowie, którzy nie zostaną wysłani na kwarantannę, będą mieli zajęcia w szkole z nauczycielem.

Informacje dotyczące kwarantanny zostaną przekazane przez Sanepid. Natomiast inne informacje dotyczące kwarantanny przekazywane będą  rodzicom  poprzez e-dziennik.

Pozostałe klasy nadal uczą się w trybie stacjonarnym.

 Kwarantanna, którą objęto nauczycieli, nie ma wpływu na toczący się proces edukacyjny w pozostałych oddziałach. W szkole każdego dnia dokonywana jest dezynfekcja wszystkich pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych.

Pragniemy zapewnić, że szkoła jest przygotowana do trudnych wyzwań, a działania podjęte we współpracy z Sanepidem i organem prowadzącym służyć mają dobrze pojętej prewencji Covid – 19.

Pozdrawiam
Stanisław Kowalczyk

Skip to content