splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

Dzień chłopaka

30 września w kalendarzu jest Dzień Chłopaka, który bardzo chętnie obchodzi się    w szkołach. W tym dniu dziewczyny przygotowują dla swoich kolegów drobne upominki, często są to dowcipne kartki lub inne drobiazgi.

W tym roku wypada on w niedzielę, więc kilka dni wcześniej, bo we wtorek  Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną dyskotekę. Chłopcy mieli przywilej tańszego wstępu. Frekwencja dopisała, zabawa była znakomita. Prym w tańcu wiodły dziewczyny z klasy VII   i VIII, ale chłopcy z klas IV i VI również byli świetni.

W tym roku wypada on w niedzielę, więc kilka dni wcześniej, bo we wtorek  Samorząd Uczniowski zorganizował szkolną dyskotekę. Chłopcy mieli przywilej tańszego wstępu. Frekwencja dopisała, zabawa była znakomita. Prym w tańcu wiodły dziewczyny z klasy VII   i VIII, ale chłopcy z klas IV i VI również byli świetni.

Naszym disc jockeyem był pan Mariusz Chruń, któremu bardzo dziękujemy z świetną muzykę i nagłośnienie.

Dzień  Chłopaka  nie  funkcjonuje  oficjalnie  w  kalendarzu jak  np.  Dzień Kobiet,  ale jest  okazją  docenianą  głównie przez nastolatków i świętowaną w szkołach.

Dziewczęta z SU przygotowały miła niespodziankę, czyli pyszne ciasteczka i babeczki, które można było zakupić w czasie przerw, chłopcy w tym dniu mieli specjalna promocję, czyli 50% ceny.

Skip to content