sekretariat@psplosiow.opole.pl 77 412 53 26

Dyskoteka Andrzejkowa „Strachy na lachy”

Co to  było  za wydarzenie!  28. 11. 2019 r. w  hali sportowej  Publicznej  Szkoły  Podstawowej w Łosiowie, zgromadziła się grupa nietuzinkowych osobowości. Dyskoteka z okazji Andrzejek, stała się pretekstem do spotkania czarnych kotów, wróżek, policjantów, czy klaunów w jednym miejscu i czasie.

Podczas imprezy, dzieciom i młodzieży z klas IV-VIII przybliżono tradycje związane z wieczorem andrzejkowym. Nie zabrakło wróżb z kart, ustawiania butów, wróżb z serc, ale i wyścigów na miotłach, czy rzucania monetą do studni.  Czarne koty przynosiły szczęście naszym andrzejkowym harcom.

Doskonałą zabawę zawdzięczamy dobrej muzyce, którą  jak asy  z rękawa, wyciągał dla nas DJ Qla. Bardzo dziękujemy za tak fantastyczną obsługę.

Hasło „Strachy na lachy”, czyli nie ma się czego bać, całkowicie się sprawdziło. Nikt nie bał się przybyłych gości, a wieczór minął w atmosferze radości i tańca.

 Samorząd Uczniowski – główny organizator imprezy, mógł liczyć na pomoc i wsparcie grona profesjonalistów: Beaty Hargot, Katarzyny Świderskiej, Krystyny Ferens, Teresy Rączki. Część pieniędzy, zebranych w czasie dyskoteki, Samorząd Uczniowski postanowił przekazać na rzecz trwającej w naszej szkole akcji „Szlachetna Paczka.”

 I ja tam byłam i grosz do studni wrzuciłam.

 

                                                                       Anna Nowacka (opiekun  Samorządu)

Skip to content