splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

Warsztaty z programowania ONLINE dla uczniów Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych 

Wakacje z Gigantami to cykl 5 zajęć online w formie webinaru, które szkoły mogą zaproponować swoim uczniom w ramach lekcji informatyki lub dodatkowych zajęć pozaszkolnych. 

Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w środowisku Scratch oraz App Inventor dla młodszej grupy wiekowej lub języka Python dla starszych uczniów. 

Ostatnia, piąta lekcja połączona jest z akcją Bezpieczny Internet Online. Zajęcia poświęcone będą tematyce cyberzagrożeń i zasadom bezpiecznego korzystania z Internetu.  

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i będą prowadzone z podziałem na 2 grupy wiekowe: 9-12 lat oraz 13-18. Dla każdej z grup program został specjalnie dopasowany. 

W takcie Wakacji z Gigantami będziemy realizowali ten sam program co w takcie Szkoły z Gigantami. 

Więcej informacji na stronie: 

Każdy z uczniów powinien zarejestrować się indywidualnie, aby móc otrzymać link do kolejnych zajęć oraz materiały powtórzeniowe. Zapisów można dokonywać poprzez link: 
https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/WakacjeZGigantami 

Serdecznie zapraszamy również Rodziców naszych uczniów do udziału w bezpłatnym webinarze Bezpieczny Internet Online. Będą to darmowe warsztaty adresowane specjalnie do rodziców. Podczas warsztatów nasi trenerzy edukują m.in. o tym, czym jest dark web oraz jak bronić się przed atakami hakerskimi. 


                          Zachęcamy do rejestracji poprzez stronę: 
https://giganciprogramowaniaformularz.edu.pl/app/BezpiecznyIntern

Skip to content