W tym roku w konkursie empiku wzięła udział rekordowa liczba szkół bo aż 550.
Szkoły małe i duże z całej Polski.
Nasza szkoła osiągnęła bardzo dużą liczbę głosów, ponad 1200 !!!
Tak duża ilość głosów to SUKCES.
Tylko 10 szkół z najwyższą ilością głosów otrzyma nagrodę , niestety przy tak duże j konkurencji nie jesteśmy to my.
Konkursy takie jak ten aktywizują uczniów, rodziców, nauczycieli, bibliotekarzy , całą lokalną społeczność. Informacje o Naszej szkole i jej udziale w konkursie dotarły poprzez media do Domów Kultury, bibliotek urzędów i okolicznych szkół. O naszym istnieniu i chęci czytania dowiedziała się cała Polska.
Serdecznie dziękuję dzieciom za wykonanie pięknej pracy plastycznej, nauczycielkom: Annie Nowackiej, Teresie Rączce , Beacie Hargot oraz Panu Dyrektorowi za zaangażowanie i wsparcie.
Dziękuję wszystkim zainteresowanym za oddane głosy. Za wszystkie 1200 głosów wspierających czytelnictwo w Szkole Podstawowej w Łosiowie.
Wygląda na to, że mamy nie tysiąc a tysiąc dwieście powodów by czytać.!!!
Jeszcze raz dziękuję i do następnego konkursu :-))
Ilona Lis