splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

SZLACHETNA PACZKA 2022 – UDAŁO SIĘ POMÓC KOLEJNY RAZ !!!

W sobotę 10.12.2022 r. Szlachetna paczka trafiła do osób, którym pomagamy w tym roku, do pani Marii i jej córki Patrycji, które wybraliśmy z listy potrzebujących wsparcia i pomocy. Serce, na potrzeby rodziny otworzyło wiele osób. W akcję włączyli się uczniowie, rodzice jak i nauczyciele wraz z pracownikami obsługi naszej szkoły. Samorząd Szkolny zorganizował   sprzedaż upieczonych przez rodziców i uczniów ciast i  ciasteczek, dzięki czemu zebraliśmy środki finansowe, które zasiliło konto „Szlachetnej Paczki”.

Ku naszej wielkiej radości zgromadziliśmy kwotę na zakup roweru stacjonarnego. Oprócz środków finansowych zgromadziliśmy wiele produktów spożywczych, chemii gospodarczej, kosmetyków i pościeli oraz przyborów plastycznych. Łączny koszt paczki to 4000 zł.

W tym roku zima będzie cieplejsza, o ten mały dla nas, a tak wielki – dla wybranej przez nas rodziny – gest.

Słowo od Rodziny – „Pani Maria i Patrycja bardzo dziękują za otrzymaną pomoc. Życzą wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie paczki Wesołych Świąt, dużo zdrowia i szczęścia w Nowym Roku”

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, ze dzięki Wam – Drodzy Darczyńcy, udało nam się, w tak trudnych dla nas wszystkich czasach wspomóc osoby w potrzebie.

Daliśmy po raz kolejny dowód na to, że w niesieniu dobra, nadziei, wiary w drugiego człowieka, nie przeszkodzi nam nic !

                                                    DZIĘKUJEMY !!!

                                                                                                 Katarzyna Świderska

Skip to content