splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

WYCIECZKA KLAS ÓSMYCH DO WROCŁAWIA

Dnia 24.11.2021r. klasy 8a i 8b wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Już w autokarze nasz przewodnik – pan Marian, opowiadał nam ciekawe historie związane z miejscami, które mijaliśmy po drodze.

Pierwszym punktem, który odwiedziliśmy był Park Trampolin Jump World. Zabawa zaczęła się od rozgrzewki, którą poprowadziła w zabawny sposób pani trener. Na buziach uczniów pojawiły się wielkie uśmiechy. Po rozgrzewce zaczęło się skakanie, granie w kosza, siatkę, piłkę nożną i jumpolina, czyli wskakiwanie z liny do basenu z miękkimi gąbkami. Proste akrobacje, czyli unoszenie się w powietrzu było na porządku dziennym.

Rozegrano również niejedną walkę gladiatorów! Zabawa polegała na zrzuceniu przeciwnika do basenu z gąbkami za pomocą piankowej rury. Zabawa przyniosła ogromną ilość emocji, radości i uśmiechu na twarzach uczestników.

Ale największym zainteresowaniem wśród chłopaków cieszyła się sfera koszykówki. Chłopcy poczuli się jak gwiazdy NBA udowadniając, że potrafią robić wsady – jak Michael Jordan!

Po dwugodzinnym szaleństwie wszyscy zgłodnieliśmy, więc udaliśmy się na posiłek.  Po sycącej uczcie – wyruszyliśmy na zwiedzanie wrocławskiego Rynku. Po drodze nasz przewodnik opowiadał nam o ciekawych miejscach, które mijaliśmy. Poznaliśmy między innymi historię Krasnali Wrocławskich…. Na rynku przywitał nas Jarmark Bożonarodzeniowy, który wprowadził nas w świąteczny nastrój.

Pełni wrażeń i w wyśmienitych humorach wróciliśmy do domów.

                                                                                                      Tekst: Iwona Kasztelan

Skip to content