JEST KARNAWAŁ, MUSZĄ BYĆ TAŃCE!

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 28   lutego  2019 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka,  w której uczestniczyli uczniowie klas IV i V. Zabawę przygotował Samorząd Uczniowski.

Na ten dzień świetlica zamieniła się w salę balową. Uczniowie przybyli w pięknych i pomysłowych strojach, wcielając się w różne postacie. Przy błysku profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach największych przebojów, wszyscy bawili się doskonale.

Podczas dyskoteki uczennice starszych klas  Laura Piekoszewska (klasa 7)  i Oliwia Strona  (klasa 6) przeprowadziły   wiele konkursów a zwycięzcy zostali obdarowani nagrodami. Wybrano też dzieci, które miały najciekawsze przebrania: Iza Hraca, Hania Mokrzan, Zuzanna Chłopek i Karol Błażejewski.  Gratulujemy im pomysłowości w przygotowaniu swoich strojów. Przez całą zabawę działał bufet, w którym uczniowie mogli kupić coś do jedzenia i picia.

Uczniowie bawili się pod opieką pani Anny Piekoszewskiej i pani Anny Jelenkowskiej. Szczególne podziękowania należą się panu Marianowi Chruniowi, który przygotował muzykę, oświetlenie i prowadził dyskotekę.

Wszystkim uczestnikom zabawy nie zabrakło dobrego humoru! Do zobaczenia w przyszłym roku!

Anna Jelenkowska

Skip to content