splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

COŚ NOWEGO W BIBLIOTECE!

Pragnę poinformować wszystkich czytelników naszej szkoły, że dzięki „Strunobet – Migacz Sp. z o.o.” z Lewina Brzeskiego mogliśmy zakupić wiele ciekawych książek oraz komiksów. Za co serdecznie dziękujemy. Oto lista zakupionych nowości:

„Bajka na końcu świata”

„Bajka na końcu świata” to postapokaliptyczna seria dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i filmów animowanych”

  Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i psa. Ale jeśli już mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać za nie kciuki!- lubimyczytać.pl

„Bardzo dzika opowieść”

„Bardzo dzika opowieść” to zabawna, wzruszająca, zaskakująca, a momentami straszna i oczywiście dzika historia o poszukiwaniu swojego miejsca i przyjaźni. To także pierwszy wspólny komiks prawdziwych mistrzów gatunku – Tomasza Samojlika i Marcina Podolca, których wspaniałymi kolorami wsparła Agata Mianowska. –  lubimyczytać.pl

Dla miłośników gry  Mainecraft

„Frigiel i Fluffy „

Dla młodszych czytelników dwa tomy ekscytujących przygód w świecie komiksu Minecraft : „Tajemnica zaginionych arbuzów” oraz „Lodowe królestwo”.

  Dla nieco starszych fanów: „Las Varogg”, „Więźniowie Netheru” i „Odległe Lądy” oraz „Podręcznik Użytkownika czerwonego Kamienia”- oficjalny podręcznik Minecraft.

Dla najmłodszych czytelników:

 Bestsellerowa seria  autorstwa Mo Willemsa o wesołych przygodach i wielkiej sile przyjaźni

Świnki Malinki i Słonia Leona. Do wspólnego lub samodzielnego czytania.

Elmer

– 3 nowe książki ze znanej serii o Elmerze- słoniu w kratkę.

Opowieści o tolerancji, przyjaźni i poszukiwaniu wiary w siebie.

„Gorzka czekolada”

„Zbiór opowiadań dla dzieci w wieku 11–15 lat – o tym, co w życiu najważniejsze: o przyjaźni, szacunku, sprawiedliwości, odwadze, wolności, ale też optymizmie, życzliwości, pokojowym nastawieniu do świata…” Empik.

Zapraszam  serdecznie Wszystkich uczniów naszej szkoły do czytania.

                                        Do zobaczenia w bibliotece !

                                                                                                                                    Ilona Lis

Skip to content