splosiow@wodip.opole.pl77 412 53 26

Bieg „Lewin biega”

Burmistrz Lewina Brzeskiego zaprasza do wzięcia udziału w 9. edycji biegów ulicznych „Lewin Biega”, która odbędzie się już za 2 tygodnie 23 października.

Start i meta jak zwykle na Rynku w Lewinie Brzeskim.  Biegi towarzyszące dla dzieci i młodzieży startują o 10:00. Bieg główny oraz Nordic Walking rozpoczną się punkt 13:00.

Zapisy obejmujące pełny pakiet startowy, tj. koszulkę okolicznościową zakończyły się 3 października br. Ale limit miejsc tegorocznej edycji biegów nie został jeszcze wyczerpany, zatem Burmistrz Lewina Brzeskiego podjął decyzję przedłużeniu zapisów internetowych poprzez stronę:

https://www.zmierzymyczas.pl/1497/ix-otwarty-bieg-uliczny-i-marsz-nordic-walking-lewin-biega.html

Pan Artur Kotara zaprosił do współtworzenia biegów lewińskich wiele instytucji, w tym jst, spółki gminne oraz lokalne firmy.

Wśród sponsorów znalazła się firma GAZ SYSTEM S.A., odpowiedzialna za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. W ramach programu inwestycyjnego 2015-2025 GAZ-SYSTEM realizuje ponad 2000 km nowych gazociągów w zachodniej, południowej i wschodniej części Polski. Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

www.gaz-system.pl

Skip to content